Dziś jest piątek, 8 sierpnia 2014 r., imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna


szukaj w serwisieAktualności

Gmina

Urząd Gminy

Rada Gminy

Jednostki organizacyjne

Centrum Pamięci Generała
W. Sikorskiego

Przetargi

Parafie

Stowarzyszenia i towarzystwa

Agroturystyka

Obwieszczenia

Galeria

Dokumenty do pobrania

Fundusze UE

Gazeta Tuszowska

Świetlica Socjoterapeutyczna

Profilaktyka

Katalog firm

Statystyka

Strategia Rozwoju Gmin

Kompleks boisk sportowych Orlik 2012

Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2012-2015


gmina@tuszownarodowy.pl
AktualnościDożynki Gminy Tuszów Narodowy
08.08.2014 r.


Przewodniczący Rady Gminy Tuszów Narodowy, Wójt Gminy, Proboszcz Parafii pw. NSPJ w Sarnowie oraz Proboszcz Parafii pw. NPNMP w Jaślanach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminy Tuszów Narodowy w dniu 17 sierpnia (niedziela) 2014 roku na boisku przy szkole podstawowej w Czajkowej.
więcej...

Bezpłatne szkolenie dotyczące możliwości pozyskania dotacji
07.08.2014 r.


Gmina Tuszów Narodowy wraz z Fundacją Fundusz Lokalny SMK zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące możliwości pozyskania dotacji do 5000 zł. w ramach projektu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (min. 3 osoby) na realizację działań w obszarach określonych w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Szkolenie odbędzie się 11 sierpnia 2014 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w Sali Obrad Urzędu Gminy.
więcej...

XIV Wakacyjny Turniej Piłkarski Drużyn Podwórkowych
07.08.2014 r.


Wiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem, Ludowy Klub Sportowy "SOKÓŁ", sołtys wsi Malinie, Rada Gminna LZS w Tuszowie Narodowym Serdecznie Zapraszają na: XIV Wakacyjny Turniej Piłkarski Drużyn Podwórkowych o Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy.
więcej...

Wojewódzka Karta Dużej Rodziny
07.08.2014 r.


Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach prowadzonej polityki prorodzinnej wprowadza program Wojewódzka Karta Dużej Rodziny mający za zadanie promowanie modelu rodziny z dziećmi, kreowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, a także umocnienie rodziny i wsparcie jej funkcji ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rodzin wielodzietnych.
więcej...

Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze
02.08.2014 r.


27 lipca br. na stadionie w Babisze, przy licznie zebranych kibicach i pięknej słonecznej pogodzie odbywały się sportowo pożarnicze zawody jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Tuszów Narodowy. Wzięło w nich udział 19 drużyn w tym: 11 drużyn męskich, 3 kobiece, 4 drużyny chłopców i 1 drużyna dziewcząt.
więcej...


Jesteś 28697 osobą odwiedzającą nasz serwis